Вітаємо наших переможців ІІ обласного етапу військово-патріотичної гри "Джура"

Дата: 18.06.2022 16:01

Ось і добігла до завершення змістовно насичена, патріотично спрямована обласна гра «Сокіл»(«Джура») 2022. Цьогоріч гра проходила у онлайн форматі і за дещо зміненим планом етапів гри. Черкаський обласний Центр краєзнавства і туризму доклав величезних зусиль, щоб почути і дослухатися до кожного учасника, кожного рою. Війна, яка ламає сьогодні всіх і кожного, не зламала дух патріотизму у наших джур – майбутніх захисниківУкраїни. У Жашківській спеціалізованій школі у ІІ обласному етапі гри взяли участь два рої – середньої та старшої групи. І хоча молодший рій «Нащадки отаманів» вперше є учасником такого виду змагань, але вони зосереджено і настирно долали етап за етапом, просуваючи свою команду до переможної естафети. Дещо впевненіше та активнішими були джури рою «Отамани» . Серед учасників є і ті, хто уже не вперше у цій діяльності тому захоплено та завзято ділиться своїми знаннями з молодшими. Саме підтримка один одного, допомога слабшому – це запорука успішної гри в команді роїв ! А ще наші джури червневі змагання «Джура» 2022  присвятили тому, хто вчив та формував у них щотижнево, щоденно командний дух, активність та вчив військової справи – керівник гуртка «Джура», учитель Захисту України – Володимир Юрійович Приймак. Сьогодні він обороняє кордони України і ми впевнені, що зовсім швидко ми почуємо з його вуст: «Перемога!!»

Звичайно, військово-патріотична гра «Джура» вимагає високого рівня підготовки , всезнаючого патріота з історії, медицини, захисту України , а ще джура має співати, танцювати, бути активним та дружелюбним. Ми, керівники та виховними роїв, щиро дякуємо нашим учителям за підтримку у вихованні молоді – учителю історії Полонській Ніні Володимирівні та Матусевич Анні Миколаївні; за основи медичних знань Кравченко Тетяні Онисимівні та Беклеміщевій Людмилі Віталіївні та усім, хто серцем і душею вболівав за наших джур.

Підведено підсумки онлайн-вікторин обласного етапу гри "Джура" на Черкащині. Джури рою «Нащадки отаманів» :

Приймак Дарія Володимирівна

Рокша Маргарита Юріївна

Загоренко Ірина Сергіївна

Булка Артем Васильович

Мартинюк Дмитро Олегович

Кузічев Олександр Анатолійович

Остапчук Назар Іванович

Мантачка Анна Юріївна

пройшли всі етапи гри та отримали такі результати:

Вікторина «Рятівник» III місце;

Вікторина «Джура – захисник України» III місце;

Вікторина «Відун» - I місце;

Челендж «Хай лине пісня українська поміж нас»

Джури рою Жашківські «ОТАМАНИ» :

Гричина Євген Віталійович

Вояківський Андрій Михайлович

Гордійчук Іванна Павлівна

Рябоконь Діана Сергіївна

Урсатій  В’ячеслав Данилович

Кивгило Артем Романович

Мудра Анастасія Ярославівна

Білянівський Ярослав Володимирович

Стецюк Аліна Вікторівна

Шевченко Діана Валеріївна

Троцький Артур Русланович

пройшли всі етапи гри та отримали такі результати:

Вікторина «Рятівник» I місце;

Вікторина «Джура – захисник України» I місце;

Вікторина «Відун» - I місце;

Челендж «Хай лине пісня українська поміж нас»

Такими ж грамотами відзначені і керівник рою – заступник директора з виховної роботи А.М. Гричина та виховник – педагог організатор Я.П. Якобчук. Що ж кожен на своєму фронті наближає перемогу! Виховання сьогоднішньої успішної та патріотичної молоді – це запорука  великого майбутнього нашої сильної та єдиної України!

«… ми за Україну єдині
Схрестивши у битві мечі