День казки

Дата: 06.06.2019 16:01

В День казки елегантні й чемні –

очей не зводимо із дійства, що на сцені.

А в таборі враз перевтілившись в акторів

зіграємо казок героїв різних.

Сьогодні у таборі був насичений творчо – акторський день. Вихованці табору завітали на загальнотабірне свято – виставу «В гостях указки», яке підготував загін «Промінці» (учні 2-Б класу) з вихователем Павлюк Тетяною Павлівною. Осяяними посмішками та бурхливими оплесками діти зустріли головних героїв дійства. Казка «Колобок на новий лад» вразила юних глядачів своєю витонченістю та оригінальністю.

Вихованці загону «Чомучки» (учні 1-Б класу) показали також свої акторські здібності, зігравши виставу-мініатюру «Казки бабусиного подвір’я».

На цьому наш день у таборі не закінчився. Діти, хто мав вокальні здібності та бажання брати участь у конкурсі, активно долучилися до вокального конкурсу  «Караоке для дітей - 2019» (керівник гуртка «BelCanto» Якобчук Я.П.). Діти так майстерно продемонстрували свої вміння у вокалі, що фантастичний запал підкорив глядацьку аудиторію і ніхто не зміг всидіти на місці та долучилися до завзятих пісень у залі. Переможці конкурсу були нагороджені подарунками та солодощами.

На столі обід парує,

Смачно кухарі готують

Дякуємо всі красненько

Й до обіду йдем швиденько!

День у таборі справив приємні враження. З нетерпінням чекаємо наступного дня у таборі.