День безпеки дитини

Дата: 19.03.2021 16:01

В останній день перед весняними канікулами   19 березня  класними керівниками  Жашківської спеціалізованої школи №1 було організовано проведено День безпеки дитини, в рамках якого проведено ряд заходів навчально-превентивного характеру. Метою такої роботи стала пропедевтична робота з питань поліпшення якості знань  наших вихованців з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей  умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС. Значну увагу учнів  освітяни звернули  на дотримання правил карантинного режиму , правил безпечної поведінки під час поширення коронавірусної  інфекції  COVID-19. Отож учням рекомендовано:

• уникати великого скупчення людей та близького контакту з тими, хто має кашель;
  • часто мити руки з милом, дезінфікувати їх; не торкатись обличчя брудними руками та використовувати медичні маски;
  • постійно провітрювати приміщення та дотримуватися постільного режиму;
  • не їсти брудних овочів та фруктів, ретельно їх мити;
  • не вживати самостійно медичних медикаментів чи препаратів, які не рекомендовані лікарем.
  • проводити достатню кількість часу на свіжому повітрі (молодшим школярам варто бути на повітрі не менше ніж 2-2,5 години, старшим – годину-півтори).

Вихованцями нашого закладу було переглянуто ряд мультфільмів, відеороликів з правил безпеки дорожнього руху, безпеки в інтернеті та побуті.

Залишається побажати усім учням  гарних позитивних та безпечних і  здорових канікул!