Виховні заходи до Дня Соборності України

Дата: 22.01.2020 16:06

Учні 9-Б класу  разом з класним керівником Білянівською Людмилою Анатолівною мали чудову можливість долучитися до відзначення 101 річниці Дня Соборності України. На цікавій інтерактивній виховній годині вони активно демонстрували знання історії своєї держави , взявши участь у вікторині « Стежками державотворення», а потім перевірили  ґрунтовність та правильність своїх відповідей , переглянувши тематичне відео про одне з найголовніших  українських свят. Діти вкотре довели , що бути патріотом своєї країни – це не лише носити вишиванку, а  своїми вчинками доводити чесність , справедливість , толерантність та людяність.