Дорогою добра

Дата: 04.12.2019 16:13

Доброта і милосердя - два крила на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги. Щороку на початку грудня у Міжнародний день людей з обмеженими можливостями  ми  з усією шкільною родиною   ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідуємо наші зусилля задля їх гармонійної реалізації у сучасному  суспільстві. З цією метою на виховних година класні керівники Вичерова М. П(7-А клас)- «Наповнюємо добром серця»  та Оверчук О.П. (5-Бклас) «Обмежені можливості»    провели бесіди, розповіді спрямовані  на посиленні уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя . Згадали й про посилення уваги суспільства до переваг,  які воно отримує від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. А учні 5-Б класу після виховної години відвідали з гостинним візитом Ставську Галину Степанівну, 1949 року народження, яка внаслідок важкої хвороби уже 23 роки прикута до інвалідного візка. Учні не лише порадували бабусю, а й самі отримали багато цінних порад та настанов, адже , Галина Степанівна надзвичайно розумна та обдарована людина. Вона самостійно опанувала англійську, німецьку та французьку мови, чудово малює та вирощує неймовірні кімнатні рослини (хоча її руки настільки слабкі, що мусить тримати ручку двома руками).Діти не лише зробили добру справу, подарувавши радість хоча б одній людині, яка потребує уваги, а й самі отримали масу задоволення від спілкування!

Що людині потрібно для щастя? … Так, - здоров'я, хороші друзі, щоб рідні довго жили. А ще потрібно, щоб поруч із нами були завжди добрі чуйні люди. Саме таке покоління – чуйних волонтерів, турботливих громадян намагається виховати наша школа.  Волонтерський загін «Доброта», що діє на базі школи охоплює вихованців різної вікової  категорії,  які працюють за такими напрямками: екологічний, соціальний, культурний. Така соціально-ціннісна діяльність відбувається задля позитивних змін в суспільстві, місті, а також спільного розв’язання  актуальних проблем . Головне не те, Що я віддаю, чи Що я отримую, а Ким я стаю, працюючи волонтером.