День творчості

Дата: 12.06.2019 16:17

Вже традиційно, сьогоднішній день у пришкільному таборі «Сонечко» справив на дітей  неабияке враження. Творчий калейдоскоп «Табір має талант», який підготував загін «Кульбабки» (учні 4-В класу) з вихователем Герасимчук Тетяною Миколаївною, вразив усіх присутніх яскравими художніми номерами. Діти нашого табору співали прекрасні пісні, танцювали запальні танці.

Справжньою несподіванкою для учнів стала поява на сцені Компана Б.С., керівника гуртка з сучасної хореографії «Креатив», який провів для всіх бажаючих майстер – клас у стилі «Хіп - хоп». Діти залучили всю свою креативність та енергію для виступу,  демонструючи свої таланти на сцені.

Загін «Дружні» (учні 2-А класу) взяли участь у виїзному квесті «Полювання на привидів» та «Боротьба із забрудненням навколишнього середовища», де отримали море драйву та позитиву.

Традиційно день завершився смачним обідом.

Діти отримали чимало приємних, яскравих, незабутніх вражень, втіхи та задоволення.