Святий Миколай діток в школі привітав

Дата: 19.12.2018 16:19

Напередодні та вдень прекрасного свята доброти - Дня Святого Миколая всі дітки  стають чемними та вихованими в очікуванні подарунків. У нашій школі святий Миколай завітав майже в кожен клас, привітавши дітлахів. Для старшокласників Миколай в дарунок приніс розум та бажання вчитися, щоб успішно здати ЗНО. До учнів 7-8 класів завітав з  повчальною історією про поведінку сучасних дітей з дорослими. А вихованці 5-6 класів пригадали історію виникнення свята та звичаї пов’язані з образом Святого. Учень 2-Г класу Козак Іван став переможцем обласного конкурсу дитячого малюнку  до Дня Святого Миколая серед вихованців з обмеженими можливостями  і от сьогодні отримав нагороду - все для розвитку творчості дитини. Найбільше раділи святу учні молодших класів - вони дякували Святому Миколаю за дарунки, співали з ним пісень, славили його  доброт Своїми талантами  та здібностями поділилися й з батьками - проведено свято" Дарунки Святого Миколая" у 4-В класі (вчитель Герасимчук Т.М. )та у 1-В(Коваль Л.А.) , 2-Г (Пришлюк А.В.) "Із неба українським краєм йде святий Миколай"

І люблять діти Миколая.

Святому почесть віддають,

і ця дітей хвала святая

Найбільша в небі є мабуть.