"Свято весни"

Дата: 05.03.2021 16:30

5 березня 2021 року в концертному залі школи відбувся святковий концерт, присвячений першому весняному святу – Міжнародному жіночому дню 8 Березня.
Учні 11-А класу та вихованці вокального  гуртка «Вell Canto» ( Мазурок Д Білянівська Д., Монтачка А,  Мура О. та Левицька С., керівник гуртка Я. П. Якобчук) підготували вітання для всіх жінок та дівчат. Концертна  програма мала на меті засвідчити свою любов і вдячність  педагогам  школи. Захід став гарною можливістю для дітей продемонструвати свої творчі здібності, таланти, виконавську майстерність та вміння триматись на сцені. Тож, вітаємо всіх з цим чудесним святом весни та ніжності!