Добром наповнюємо серця

Дата: 11.10.2019 16:39

Осінь – прекрасна золота пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини.  Учні 2-Б класу дуже люблять осінь, адже є цікава нагода дізнатися багато нового про осінню природу, життя тварин та пташок, розповісти про чудову осінню пору своїм друзям, рідним і близьким під час осінніх свят. Проведення свята осені стало приємною традицією, саме тому 10 жовтня, у стінах нашої школи пройшло свято  під назвою «Добром наповнюєм серця», яке підготувала зі своїми вихованцями  вчителька початкових класів Загарія Марія Петрівна разом з вихователем Ольгою Ярославівною. Чимало гостей зібралось на свято, батьки, бабусі, дідусі та старші друзі наших учнів. Учні співали, танцювали та розповідали вірші, діти подарували яскраві емоції та незабутні враження всім присутнім.  Свято осені — це завжди феєрична подія. У святковій,  гарно прикрашеній залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку. Дітлахи та гості залишилися задоволені проведеним святом.