Спорт любити слід - проживеш сто літ

Дата: 11.09.2018 16:52

Згідно плану виховної роботи з 10 по 14 вересня проводиться тиждень,  присвячений фізкультурі та спорту . У рекреації першого поверху  педагогом-організатором Рибак В.Б організовано тематичний змінний стенд "Спорт - запорука здоров’я" Тут висвітлено фотографії з шкільних  спортивних змагань,команди- переможці обласних та Всеукраїнських змагань, поради тим, хто хоче серйозно займатися спортом та піклуватися про своє здоров’я.   А у вівторок , традиційно  проведено інформаційні години " Спорт любити слід  - проживеш сто літ"  . Вихованці  5-А класу разом з класним керівником Цибульською У.М. провели енергійну динамічну руханку для 5-6 класів та закликали усіх починати спортивне життя з ранкової гімнастики та відмови від сидячого способу життя. Учні 7-8 класів уже стали активними учасниками різноманітних спортивних змагань. Про шлях до успіху, поразки та перемоги у спортивній "кар’єрі"  поділилися з учнями школи. Чорна Н.Л. допомогла створити відеоколаж "спортивної доріжки" команди волейболістів  школи , учасників міських та обласних змагань з легкої атлетики.  А от вихванці старшої школи 9-11 класи вели мову проздоровий спосіб життя та значення спорту у ньому. Класний керівник О.В. Рокша зі своїми учнями продемонстрували презентацію про роль і значення спорту та закликали усіх присутніх , що ніколи не пізно займатися спортом було б лише бажання!