Досвід – безцінна річ!

Дата: 26.12.2018 17:09

Упродовж грудня місяця у навчальних закладах нашої області проводяться  громадські слухання про хід реалізації Моделі й Програми інноваційного розвитку освітнього закладу на період до 2020 років. Адміністрація нашої школи мала можливість відвідати навчальні заклади міста Монастирище – ліцей «Ерудит» , Родниківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка ,Уманську  міську школу №3. Ми  приємно вражені почутим і побаченим, істотними змінами в школі як в інноваційному, експериментальному освітньому закладі.. Кожен заклад має свою родзинку, неповторну енергетику, але спільне у всіх - бажання бути успішним та  конкуренто спроможним у освітньому просторі. Ми дякуємо за безцінний досвід у реалізації надання освітніх послуг і бажаємо кожній школі бути успішною та достойно оціненою громадськістю.