«Свіча пам’яті жертв голодомору 1932-1933 р.р»

Дата: 26.11.2021 17:18

Вшануймо пам’ять хвилиною мовчання
Тих, хто не дожив до наших днів,
Тих, хто попри всі старання
До кінця дожити не зумів.

Вшануємо ми жертв Голодомору,
Що з усіх сил хапались за життя,
Сторінку їх життя, гірку й сувору,
Й нехай не буде цьому вороття.

26 листопада 2021 р. вчитель – логопед Колодій Н.В. провела групове заняття для учнів з ООП, яке присвячується жертвам Голодомору 1932-1933р.р. Логопед поглибила знання учнів про роки голодомору в Україні та його наслідки для українців, виховувала повагу до історичного минулого свого народу, який вистояв і проніс свої традиції через різні випробування. На занятті учні виготовили та розфарбували «Колосок життя», «Свічку пам’яті», переглянули мультфільм «Голодний дух»,  запалили свічку та вшанували  пам’ять жертв голодомору в Україні 1932 - 1933 роках хвилиною скорботи.

Хай же пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.