LEGО – технологія – чарівні цеглинки успіху

Дата: 05.03.2020 17:39

Граємо ми дружньо в Лего.

Найцікавішп в нас гра

Ми скадаємо хатинки, букви, вежі та машинки.

Лего  руки розвиває,

В сім мріяти допомагає.

Залюбки разом ми граємо, нікому не заважаємо.

На сьогодні конструктори LEGO є незамінним матеріалом для занять з дітьми в початковій школі. Кожен педагог знайшов у ній щось корисне для себе. Заняття з LEGO урізноманітнюють освітній процес, роблять його цікавим для дітей. Заняття в ігровій формі створюють неповторну атмосферу психологічного комфорту і проходять без нервового напруження,  що позначається на якості засвоєного матеріалу. Учні 1Б класу з класоводом Нарчинською Н.В. та керівником гуртка «Хореографія»  Громовою Т.Я. використали цеглинки як нестандартне обладнання при проведенні руханки в 1 класі.  І презентували його на  Святі Букваря для батьків.

Отже, LEGO – кращий друг для дітей. Він вчить, розвиває, допомагає у спілкуванні дітей.

Підготувала заступник директора з навчально-виховної роботи О.П.Дуб