Баскетбольний гурток

Дата: 27.12.2019 17:47

Гурток "Баскетбол" Секція "Баскетбол" для дівчат (тренер Чорний В.М.) упродовж багатьох років працювала на громадських засадах, уже кілька поколінь юних баскетболісток показують високий рівень підготовки на  змаганнях, займаючи призові місця на обласних турнірах та чемпіонатах області серед школярів.  З вересня 2019 року в школі почав працювати гурток "Баскетбол". У ньому продовжила займатися старша група дівчат, яка минулого року стала бронзовим призером обласної першості. На тренуваннях, що відбуваються тричі на тиждень (понеділок, середа, п'ятниця), спортсменки удосконалюють рівень технічних та тактичних навичок, готуючись до наступних змагань. І хоч традиційно змагання з баскетболу розпочнуться в другому семестрі, але дівчата є також основою збірної школи з волейболу і цьогоріч уже стали переможцями першості Жашківської громади з волейболу серед школярів.