Фестиваль педагогічних ідей

Дата: 11.02.2019 17:47

9 лютого вчителі Жашківської спеціалізованої школи №1 були учасниками Фестивалю педагогічних ідей для корекційних педагогів в м. Києві, який організувала Академія талановитих керівників. Фестиваль був досить цікавим, змістовним, насиченим. Перед учасниками виступали спікери, а саме, Гольцберг Катерина, Матвієнко Юлія, Сумська Наталія, Сисоєва Катерина, Бочарова Наталія, Базима Наталія, які займаються питаннями корекційної роботи. У своїх виступах вони презентували нові методики роботи з дітьми з ООП та проводили майстер- класи з присутніми у залі педагогами. У перервах присутнім пропонували відвідати виставку новинок методичної літератури, придбати сучасні вироби для розвитку координації рухів, концентрації уваги, покращення м’язового тонусу у дітей з ООП та молодшими школярами. По завершенню фестивалю між учасниками було проведено розіграш лотереї. Колеги нашої школи виграли подарункові сертифікати та розвиткові ігри для дітей. День був дуже насиченим, але час минув швидко.