Компола: підсумки року і доставка контейнерів

Дата: 08.07.2019 17:48

Восени наша школа отримала компостер від Міністерства освіти та Міністерства екології в рамках проекту «Компола».

По-перше, хочемо поділитися з вами  результатами за цей навчальний рік. Підрахували загальну кількість органічних відходів, які відправили на компостування разом всі 200 шкіл, що цього року приєдналися до проекту. 52,5 тонни – це неймовірно круто!

По-друге,   наша школа отримала картонні контейнери для роздільного збору сміття, які відправили нам  друзі з проекту «Україна без сміття». Контейнери для сортування відходів будуть встановлені  у коридорах школи.  Ми вже  запровадили  роздільний збір сміття,тому  контейнери точно стануть у нагоді. Представники проекту «Україна без сміття»  будуть допомогати  налагоджувати такий збір та його подальшу передачу на переробку.

А зараз тривають літні роботи з компостером: засипано шар ґрунту поверх відходів і триває систематичний полив.  Створюємо всі умови, щоб  сформувався компост, і ми змогли підживити ним дерева восени.

Майбутній стан довкілля  залежить від  ефективності екологічного виховання, формування у підростаючого покоління нового, свідомого, відповідального  ставлення до природи, розвитку екологічної етики.

Куратор шкільної команди, учитель біології Ященко Наталія Анатоліївна