День третій – День табору

і затишно, і сонячно!

Шикуйсь, грайлива дітвора,

відкрити зміну вже пора!

Зразковий приклад збадьоритися і отримати життєву наснагу — ранкова зарядка. Саме так розпочинається кожен день у вихованців пришкільного табору «Сонечко» і сьогодні фізкультзарядка не стала вийнятком для дітлахів табору.

Головного подією дня стало тріумфальне відкриття пришкільного табору «Сонечко» під назвою «Веселимось, граємо – літечко вітаємо!», яке підготував загін «Ромашка» (учні 4-Б класу) з вихователем Нарчинською Наталією Василівною. Діти  продемонстрували свої екстраординарність та креативність, артистичність та винахідливість. Запальні танці, чудові музичні твори, які звучали зі сцени, додали вихованцям літнього та святкового настрою. А  феєричним та екстраординарним на святі стала музична вистава «Контрольна робота». Діти, затамувавши подих, спостерігали за ходом розвитку подій.

Не забарилися і наші кухарі. Вони підготували для вихованців смачний та вітамінізований обід.

День у таборі пройшов цікаво і незабутньо, чекатимемо наступного дня.