Турнір Жашківської громади з баскетболу ім. Анатолія Миколайовича Добровольського

Дата: 22.12.2018 18:11

Сьогодні у приміщенні спортивної зали Жашківської школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів неабияк людно та гамірно. Тут зібралися команди шкіл №1, 3 та ветерани спорту  на турнір Жашківської громади з баскетболу ім. А. Добровольського. Анатолій Миколайович Добровольський – це ветеран педагогічної праці, в минулому учитель фізкультури у Жашківській спеціалізованій школі  №1, фанат своєї справи. Саме натхненню Анатолія Миколайовича, вмінню прищепити любов та бажання до спорту завдячують сьогодні усі фанати спортивної справи.

У ході кількох ігор виборювалася перемога. І як результат: уже традиційне І місце – баскетболісти міської школи №3; ІІ місце – школа №1 і ІІІ місце – спортсмени - ветерани.

Ми вітаємо переможців!

А Анатолію  Миколайовичу бажаємо здоров’я та ще довгих років життя!