Гурток "Сокіл"(Джура)

Дата: 27.12.2019 18:33

Керівник гуртка: Приймак Володимир Юрійович

Дні роботи гуртка: Понеділок, середа 15.30 - 16.30

Вихованці гуртка удосконалюють знання будови автомата, неповне розбирання та збирання його, стрільба з пневматичної гвинтівки, ознайомлюються з прийомами самооборони, вивчають правильності пересування на полі бою та за азимутом, перетягування линви, одягання протигаза на час та правильність, надання домедичної допомоги.

Події останнього десятиліття змінили відношення суспільства до військової служби, зробили її непрестижною для молоді. Відзначається зниження якісних характеристик випускників загальноосвітніх закладів, збільшилася кількість дітей, які мають обмеження за станом здоров'я, знижується рівень освіченості молоді. З гордістю ми звертаємо увагу на пророблену роботу з молоддю коли кожного року випускники школи обирають військові навчальні заклади та йдуть служити до лав Збройних Сил України, Національної Гвардії України - зберігати її цілісність та недоторканість.

Основним змістом діяльності гуртка військово-патріотичного напрямку є:

а) виховання підлітків патріотами своєї Вітчизни;

б) розвиток умінь і навичок, які дають можливість „вижити" в сучасному світі;

в) підготовка юнаків до військової служби на благо своєї Вітчизни.

Мета і завдання:

На основі врахування суті і змісту патріотичного виховання, конкретних можливостей і умов діяльності можна визначити цілі і задачі військово-спортивного гуртка.

Мета - розвиток у молоді патріотичної свідомості, готовності са