Свято, зіткане з любові!

Дата: 04.12.2019 19:06

Сучасний етап розвитку системи освіти та виховання характеризується поширенням інноваційних процесів. Практика виховання потребує технологій, які б сприяли створенню умов для саморозвитку та самореалізації особистості, забезпеченню щастя й радості дитинства. Тому,  цьогоріч  учні початкової школи разом з класоводами розпочали роботу над колективними проектами.

Учні 3Г класу разом з класоводом Бесараб О.Я. запросили своїх батьків на родинне свято «Свято, зіткане з любові» в рамках проекту «Людина починається з добра».

Дитинство… Воно залишається у дорослих лише у спогадах та снах. Музика рідного дому кличе нас знову і знову, бо там  - наші мами і тата, там друзів багато, там – наша пісня крилата. Так розпочалося наше свято з посмішками на обличчях, з іскорками в очах, із запалом та натхненням. Діти співали, танцювали, декламували вірші про дружбу, товаришування, відносини між учнями класу, про роль сім’ї у долі дитини.

• Що треба для щастя?

Не гроші , не слава,

Не золото – срібло,

Не чистий кришталь.

Бо щастя найбільше –

Усміхнена мама

І татове слово-

Незламне як сталь

Свято закінчилося, але в кожного залишився світлий спогад і позитивні емоції.

Підготувала заступник директора з  НВР  О.П. Дуб