Краєзнавчий калейдоскоп зимових свят

Дата: 10.12.2021 19:07

Коли приходить зима, випадає перший сніг, ми неодмінно починаємо чекати та готуватися до Новорічних та Різдвяних свят.  А свят зимою й справді чимало. І кожне має свої звичаї та обряди.

Сьогодні учні 1-В класу на бібліотечному уроці "Краєзнавчий калейдоскоп зимових свят" з бібліотекарями школи Шевчук В.І., Матусевич А.М. та вихователем групи продовженого дня Сивак С.П. дізналися про цикл зимових свят, звичаї, традиції, обряди та прикмети пов'язані з кожним із них. Перегляд відеоролика, ілюстрацій та тематичної літератури занурило дітей в святкову атмосферу.  Вони із цікавістю отримували інформацію та активно обговорювали її.

Бібліотекар Матусевич А.М.