Впроваджуємо інтерактивні методи навчання

Дата: 04.12.2019 19:10

Нині більшість методичних інновацій тісно пов’язані з упровадженням інтерактивних методів навчання. Головна ознака інтерактивного навчання – постійна активна взаємодія всіх учасників освітнього процесу, в якому учні й педагог – це рівноправні суб’єкти. У спільній діяльності кожен учень робить свій індивідуальний внесок у процес обміну знаннями, ідеями,  способами діяльності. Вчитель початкових класів Полотнянко В.Є впроваджує у своїй діяльності інтерактивні методи навчання.  Нещодавно учні 4А класу разом з класоводом  працювали над проектом «Сім’я», який об’єднав кілька навчальних предметів: «Я у світі», «Основи здоров’я», «Трудове навчання». Четвертокласники вивчали вірші, прислів’я, складали родовідне дерево, приносили сімейні обереги, готували про них розповіді. У шкільній їдальні провели заняття про українську народну кухню, покуштували традиційні страви.

Підсумком великої та цікавої роботи стала виставка сімейних фотоколажів, які діти зробили своїми руками.

Підготувала заступник з навчально-виховної роботи О.П. Дуб