День патріота

діти свого народу.

Бережімо історію

від роду й до роду.

Вихованці та педагоги пришкільного табору «Сонечко» відзначили  День патріота. З піднесеним настроєм прийшли до школи у вишиванках, демонструючи яскравий колорит національного орнаменту.

Оздоровча ранкова зарядка додала енергії на весь день.

Діти мали змогу позмагатися у інтелектуальній патріотично – розважальній грі «Моя Україна», пригадавши українські народні пісні, історичні довідки про Батьківщину, яку підготував загін «Пізнайки» (учні 2-Г класу) з вихователями Ломачинською Тетяною Василівною і Гонтар Тамілою Володимирівною. Учні проявили кмітливість та креативність мислення.

Загони «Ромашка», «Водограй» та «Спрайт» мали змогу взяти участь у змаганнях «Туристичний екстрім» (керівник турисько-краєзнавчого гуртка «Еверест» Якобчук О.С). Загони показали свої спортивні здібності, проявили витривалість та взаємодопомогу у команді.

Загін "Кульбабки" відвідали біопарк "Золотий фазан", де мали змогу побачити верблюдів, диких кабанів, мавп, оленів, фазанів... Діти та дорослі були в захваті від чудових краєвидів та можливості доторкнутись до живої природи.

Пробудили апетит –

до їдальні йти вже слід!

Смачно наш готує кухар:

не відтягнеш і за вуха!

На загальнотабірній  лінійці «Що приніс мені цей день?», загін «Чомучки» (учні 1-Б класу) були нагороджені грамотою за активну участь у виставці «Я люблю Україну».

Всі діти отримали чимало приємних, яскравих, незабутніх вражень, втіхи та задоволення.