Наші учні-за відповідальне ставлення до утилізації відходів

Дата: 25.03.2019 19:43

Нарешті весна – пора оновлення. Після зимових холодів приходить тепло і активізуються діяльність з захисту навколишнього середовища. Для нашої школи це – час нагадати суспільству про відповідальне ставлення до раціонального використання природних ресурсів. Ми постійно підвищуємо рівень екологічної свідомості дітей, зокрема, у аспекті сортування та компостування відходів.

Учасники екологічного об’єднання «Зелений гомін» провели весняні роботи з догляду за компостером, який за зимовий період встиг майже повністю наповнитися відходами шкільної їдальні. Нагадуємо, що восени наша школа отримала компостер від Міністерства освіти та Міністерства екології в рамках проекту «Компола», а також були встановлені контейнери для різних видів відходів.

Очікуємо першу порцію компосту для удобрення троянд та дерев пришкільної ділянки уже влітку!