Змагання з легкої атлетики серед школярів Жашківської громади

Дата: 13.10.2019 20:22

10 жовтня на стадіоні Жашківської школи №2 відбулися змагання з легкої атлетики серед школярів. Команда Жашківської спеціалізованої школи №1 здобула І місце в загальному заліку, виборовши більшість призових місць з усіх видів. Зокрема, блискуче виступили випускники Бондаренко Діана (11-А) - 1м. біг 400м. та 2м. стрибки в довжину з розбігу; Бондаренко Максим (11-Б) - 1м. метання ядра та 1м. біг 400м.; Левчук Олексій - 1м. біг 100м. та 1м. стрибки в довжину з розбігу. Не менш успішними були результати інших членів команди: Мельниченко Анна (10-Б) - 1м. біг 100м. та 1м. стрибки в довжину з розбігу; Мельниченко Юлія (7-А) - 1м. біг 200м. та 3м. біг 400м.; Бабій Діана (8-А) - 2м. біг 200м. та 3м. біг 100м.; Геворгян Аріанна (9-А) - 3м. штовхання ядра. Також 1м. в естафеті 4Х100м. здобули команди юнаків (Гоменюк Євгеній (8-А), Бондаренко Максим(11-Б), Піддубний Антон(9-В), Коберник Максим(10-Б) та дівчат (Бондаренко Діана (11-А), Мельниченко Анна (10-Б), Геворгян Аріанна (9-А), Бабій Діана (8-А). Вітаємо спортсменів та їх учителів Чорного В.М. та Зволінського К.Ю. з перемогою, бажаємо нових звершень та успіху на обласних змаганнях з легкої атлетики.