Перші 100 днів у школі

Дата: 05.12.2019 20:23

За велику справу я в житті берусь,

Не кажу «не вмію», а кажу «навчусь»!

Я навчусь писати, рахувати і читати.

Бо в житті складному треба розум мати.

День,коли дитина вперше переступає поріг школи, відкриває своїми маленькими ручками двері у широкий світ науки, потрапляє у нову їй доти Країну  Знань. А минуло вже цілих 100 днів вашого шкільного життя. 100 днів навчання. Мало це чи багато? Для одних батьків ці дні збігли як один тиждень, для інших -   це ціла вічність. Для вчителів – 100 днів щоденної, наполегливої праці в НУШ. Класоводи школи Нарчинська Н.В. (1Б кл.), Герасимчук Т.М. (1В кл.) відсвяткували зі своїми учнями  це весело і завзято. Учня 1Б класу провели для батьків «Свято осінньої казки». Діти побували у Лісовій школі, розповіли присутнім про те, що ми вже знаємо, вміємо, чого хочемо навчитися.

Учні 1В класу провели родинне свято «Чарівниця Осінь кличе нас до школи!». Показали батькам як вони змінилися, подорослішали, стали справжніми школярами. Учні співали пісні, виконували танці, декламували вірші, розповідали гуморески, показували фрагменти інсценізації.

Для батьків - це було перше свято їхніх маленьких школярів. Тому, батьки, милуйтеся своїми дітьми і радійте кожному кроку своєї дитини в школі і в  житті.

Підготувала заступник директора з НВР   О.П.Дуб