Мова – духовне багатство народу

Дата: 22.02.2019 20:36

Мова – духовне багатство народу. Чим глибше людина пізнає тонкощі рідної мови, тим тонша її сприйнятливість до гри відтінків слова, тим багатше сприймає серце його красу і велич. Іван Франко сказав: «Мова росте елементарно, разом з душею народу». Важливим засобом впливу на дитину,  облагодження її почуттів, думок, переживань є  сила і виразність рідного слова. Тому ми, учителі української  мови, покликані допомогти учневі збагатитись духовно, відшліфувати рідне слово - наш найбільший національний скарб, аби виховати громадян, патріотів своєї землі.

До Міжнародного дня рідної мови у школі проведені різноманітні заходи, зокрема: літературні турніри, диктанти, флеш - моб, квест – уроки. Учні зрозуміли важливість слова як невичерпної скарбниці рідної мови, брали активну участь, висловлювали думки та збагачувались духовно.