Шановні батьки майбутніх першокласників!

Дата: 02.01.2020 20:36

Освітній науково-педагогічний проєкт «Інтелект України»

Шановні батьки майбутніх першокласників!

ПРИЙМІТЬ НАЙКРАЩІ ВІТАННЯ З НОВИМ 2020 РОКОМ!

У розпал зимових свят малеча та дорослі чекають дива. Звертаючись до Святого Миколая, мріють про найзаповітніше, зичать одне одному здоров?я і щасливого життя. Багато хто з Ваших дітей планує зробити в наступному році важливий крок уперед: трохи подорослішати і стати школяриком чи школяркою, зустрітися з першою вчителькою! Очевидно, Ви зі своїми майбутніми першокласниками вже обговорювали подібні питання? Водночас є питання, до якого причетні тільки Ви – батьки, адже саме Вам доведеться обрати освітню програму, за якою будуть навчатися Ваші діти. Нині є 10 державних освітніх програм, серед яких 2 Типові, розроблені за сприяння й підтримки Міністерства освіти і науки України, інші 8 базуються на найкращому світовому та європейському досвіді і є результатом плідної праці науковців та вчителів-практиків. Одна з них – освітня програма «Інтелект України», реалізована в Україні з 2008 року і має багато прихильників серед представників батьківської спільноти. Цьогоріч ми тішимося високими результатами ЗНО (170?200 балів) наших перших випускників, які, обравши різні спеціальності, вступили до закладів вищої освіти і мають змогу навчатися за кошти державного бюджету. Це наша гордість і щастя батьків! Усі юнаки і юнки мають потужний інтелектуальний ресурс і перспективу на ринку праці, адже ми велику увагу приділяємо природничо-математичній освіті (STEM-освіті). Детальніша інформація щодо проєкту розміщена на нашому сайті «Інтелект України», де Ви також зможете отримувати інформацію, практичні поради, кваліфіковані відповіді на запитання, спілкуючись із психологом проєкту, кандидатом психологічних наук Щербаковою Оленою Олександрівною та лікарями Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України, зокрема його директором, професором, доктором медичних наук Даниленком Георгієм Миколайовичем. А в січні 2020 року на нашому сайті (окремих сторінках «Крокуємо до школи, вчимося бути учнями») для Вас і Ваших дітей ми розпочнемо підготовку до школи.

Будемо раді зустрітися з Вами! Команда «Інтелекту України»