Змагання із швидкісного складання кубика Рубіка

Дата: 02.10.2018 20:46

2 жовтня у нашій школі відбулося змагання із швидкісного складання кубика Рубіка - спідкубінгу .

З ініціативи майстерних знавців у складанні кубика - Бондаренка Євгена та Анопрієнка Дмитра у актовій залі школи зібралися всі небайдужі до цього ремесла. Організатори зібрали всіх охочих показати свої вміння з інтелектуального виду спорту. Найцікавіша, найзагадковіша , найпопулярніша механічна головоломка, яка об`єднала однодумців в одному залі. Учасники за кілька десятків секунд підкорювали хитру головоломку. Видовище було незвичне і важко залишитись байдужим та приховати подив від побаченого. Діти були натхненні ідеєю змагань, вони мали змогу показати своє захоплення та продемонструвати різноманітні варіанти головоломки.

Також висловлюємо щиру вдячність сім`ї Бондаренків за матеріальну допомогу у проведенні змагань!

У результаті запеклих змагань виборено:

І місце – Бондаренко Євгеній (28,76)

ІІ місце – Андрущенко Олександр (48,51)

ІІІ місце – Анопрієнко Дмитро (50,12)

Всі інші учасники отримали подяки та медалі за участь.

Вітаємо переможців та бажаємо у майбутньому досягати нових висот!