Проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора  Жашківської спеціалізованої школи № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Дата: 07.05.2021 21:00

07 травня  2021 року у приміщенні відділу освіти  Жашківської міської ради проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора  Жашківської спеціалізованої школи № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів. Конкурс проходив  за такими етапами:

1.  Кваліфікаційний іспит;
  2.  Презентація перспективи розвитку закладу освіти.

Кваліфікаційний іспит  передбачав   письмову відповідь  на питання за напрямами: знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, знання основ педагогіки, знання основ управління  закладом загальної середньої освіти та розв’язок ситуативного завдання.

За публічною відкритою презентацією перспективного плану розвитку  закладу освіти  конкурсна комісія змогла оцінити  відповідність досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей конкурсантів вимогам до відповідних посадових обов’язків.

На підставі рішення конкурсної комісії переможцем визнано  Яроша Олександра Мироновича.

Джерело: https://zhashkiv-osvita.gov.ua/more_news/10-44-05-12-05-2021/