Дата: 12.09.2018 21:20

З 1 вересня всі учні перших класів та вчителі почали вчитися за Новим освітнім стандартом початкової школи. Це один із складників освітньої реформи. Його мета – навчити дитину користуватися набутими знаннями в житті, а не зазубрювати матеріал. Цьому сприяє  застосування нових підходів й методик викладання. День у класі розпочинається з розмови в колі чи на підлозі ігрової кімнати. Цей етап називається «ранкове коло» - де діти з учителем говорять про минулі вихідні, про настрій, про все цікаве чим хочуть поділитися, ставлять  завдання на день.

Перший місяць навчання в школі адаптаційний, тому тематика тижнів носить такі назви: «Я-школяр», «Мій клас», «Мої друзі», «Моє довкілля». У навчанні з’явилися інтегровані предмети «Я досліджую світ», адже, відповідно до ідей «Нової школи» діти мають пізнавати світ цілісно. Для запровадження ігрового навчання  використовують  індивідуальні набори LEGO  «Шість цеглинок».  Вчителі навчають дітей працювати в команді, протягом уроку учні вільно висловлюють та діляться думками. Про перші успіхи у навчанні першокласників нашої школи можна побачити на світлинах.