Відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям

Дата: 11.10.2019 21:49

Тепла сонячна днина та чудовий радісний настрій зібрали сьогодні на спортивному майданчику вихованців школи. Ура!  У  Жашківській спеціалізованій школі №1  офіційне відкриття нового міні-футбольного поля зі штучним покриттям. А поряд, за сприяння депутата обласної ради Віктора Миколайовича Вусика та депутата міської ради Сергія Вікторовича Вусика, встановлено 5 новеньких та зручних вуличних  спортивних  тренажерів.

Сучасний міні-стадіон розмірами 42х22 метри готовий приймати юних спортсменів!  Варто зауважити, що у нашому  навчальному закладі особлива увага приділяється фізичній культурі та спорту, культивуванню серед дітей та молоді здорового способу життя. Педагогічний колектив працює у цьому напрямку спільно з тренерами Дитячо-юнацької спортивної школи.  Вихованці Володимира Миколайовича Чорного, Сергія Валерійовича Посєвіна, Костянтина Юрійовича Зволінського неодноразово здобувають перемоги у різного виду спортивних змаганнях та естафетах.

На урочисте відкриття спортивного майданчика завітали: міський голова Ігор Андрійович Цибровський, депутат міської ради Сергій Вікторович Вусик, начальник  відділу освіти  Валентина Миколаївна Савицька, директор ДЮКФП Дмитро Володимирович Мазур,  міські депутати, директори шкіл та батьки. Дорогими гостями цього дня стали і поважні вчителі – директор школи 1994-1999 років Зіна Олексіївна Романюк та учитель, який виховав у  не одного покоління випускників школи любов до спорту - Анатолій Миколайович Добровольський.

Свято відкрив та проголосив слова щирої вдячності  усім, хто доклав значних зусиль у створенні поля  директор школи Олександр Миронович  Ярош.  Вітаючи присутніх з цією гарною подією  міський голова Ігор Андрійович,  зауважив, що завжди приємно брати участь у відкритті нових об’єктів. Він розповів, що відкриття міні-футбольного поля стало можливим завдяки спільних зусиль усіх гілок влади та особливої підтримки депутата обласної ради  Віктора Миколайовича Вусика. Начальник відділу освіти  Валентина Миколаївна Савицька подарувала юним спортсменам  футбольні м’ячі, а на одному з них запропонувала присутнім залишити автограф, на згадку про цю знаменну подію. Вітали присутніх  Анатолій Миколайович Добровольський та його учень, директор ДЮКФП Дмитро Володимирович Мазур.

Юних спортсменів привітали і дівчатка зразкового хореографічного колективу «Веселка», керівник Тетяна  Яківна  Громова, подарувавши запальний ритмічний танець.  Завершив святковий захід дружній  турнір з міні-футболу серед команд вікової категорії 2007 р.н, в якому взяли участь дитячі шкільні футбольні команди  учнів сьомих класів під керівництвом учителя-тренера Сергія Валерійовича Посєвіна.

Тож, відкриття футбольного поля зі штучним покриттям, де діти зможуть займатись улюбленим видом спорту у теплу пору  року, дасть можливість маленьким футболістам, волейболістам  не лише підвищувати спортивну майстерність, а й гартувати своє здоров’я та більше часу проводити на свіжому повітрі.