A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківська спеціалізована школа №1
з поглибленим вивченням окремих предметів
Жашківської міської ради Черкаської області

Усна історія в пам'яті українців

Дата: 22.05.2019 21:51
Кількість переглядів: 232

Чеська громадська організація "Асоціація з міжнародних питань" кожного року проводить КОНКУРС ШКІЛЬНИХ ПРОЕКТІВ З УСНОЇ ІСТОРІЇ. Жашківська спеціалізована школа #1 у 2018-2019 навчальному році взяла участь у цьому освітньому проекті. Учитель історії Любарська Ю.М. та учениця 9-Б класу Потколенко Єлизавета протягом квітня-листопада 2018 року працювали над проектом на тему: "Освіта в Україні у 80-х і на початку 90-х років". Спільна праця увінчалася цікавими зустрічами із працівниками освіти 80-90-х років минулого століття. Погодилися дати інтерв'ю Романюк З.О., Тютюнник О.Й., Потколенко С.Б., Чуднівець О.В. та Троян В.І., за що висловлюємо їм свою подяку!
Даний конкурс - дав змогу не лише вивчати новітню історію України, а й сприяв загальному розвитку навиків написання наукових робіт. За цей період конкурсанти мали змогу навчитися формулювати питання, робити інтерв'ю, аналізувати його, визначати поле для дискусій. Реалізація проекту допомагає усвідомити, що історію завжди проживає людина, яка має власний досвід і відповідно до цього досвіду інтерпретує події з минулого. 
У складі журі - українські та міжнародні фахівці з усної історії та організатори конкурсу.
Виконавиці проекту дякують за надану можливість ознайомитися й практично застосувати метод усної історї у запропонованих напрямках!
Любарська Ю.М. та Потколенко Єлизавета були нагороджені дипломами за участь у конкурсі і не забувають: більше праці-кращий результат! 

          Любарська Ю.М. та Потколенко Є.


« повернутися

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень