Формуємо Культуру Школи разом

Дата: 25.01.2019 21:54

Одним із етапів курсу «Управління школою . Практикум»  було проведення тренінга  на якому потрібно було виробити спільне бачення стратегії та сформувати Культуру Школи разом. За допомогою Моделі Змін ми згенерували ідеї для вирішення проблем школи.  Вибрали  найактуальніші з них та склали чіткий план їхнього втілення. Іншими словами, ми створили Історію Змін  з використанням Дерева проблем.

І етап.  За допомогою анкетування всі учасники освітнього процесу мали змогу відповісти  на такі питання:

-Якою повинна бути Коммунікація в нашій школі?

-Якими ви бачите Взаємодії у школі?

-Яким би ви хотіли бачити Зовнішній вигляд учнів  у нашій школі?

ІІ етап. Історія Змін.

В обговоренні взяли участь  учні , батьки, педагоги. Тренінг пройшов у позитивній атмосфері взаємної поваги. Учасниками були ініційовані  цікаві ідеї досягнення мети, кожен мав право на власну думку та її висловлювання .Такі тренінги будуть сприяти пришвидшенню змін на краще, зроблять школу дружньою для кожної дитини та створити атмосферу взаємоповаги й підтримки.

Тренінг провели   директор школи Олександр Ярош та методист школи Людмила Рябоконь.