„Фізкульт-ура-роби-вдома-сам-сама“

Дата: 07.06.2020 21:56

У Черкаській області завершується онлайн-конкурс „Фізкульт-ура-роби-вдома-сам-сама“. Журі підбило підсумки передостаннього етапу під назвою: „Стрибай-стрибай, а сусідам – не заважай!“ (стрибки зі скакалкою) та визначило переможців та призерів. Мельниченко Анна, учениця 10-Б класу Жашківської спеціалізованої школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів, здобула перше місце в групі "Заклади загальної середньої освіти" серед дівчат. Стрибки зі скакалкою є одним із випробувань на фестивалі "Козацький гарт", на обласному етапі якого команда нашої школи щороку займає призові місця. Аня бездоганно виконує цю вправу, адже впродовж п'яти років є незмінним членом команди і постійно вдосконалює свої результати. На жаль, цьогоріч обласні змагання не проводилися, але Мельниченко Анна змогла показати високий результат в онлайн-режимі. Відзняте відео відповідно до регламенту було надіслано на адресу організатора конкурсу, Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту. У результаті - чергова перемога, яка є результатом наполегливої праці. Вітаємо чемпіонку та бажаємо нових яскравих злетів!