Життя школи триває в будь-яку пору року та дня.

Дата: 19.06.2020 22:01

Життя школи триває в будь-яку пору року та дня. Але, зазвичай,  у першій половині відбувається навчання, уроки, надання освітніх послуг. А у другій – розвиток талантів, уподобань, творчих здібностей наших вихованців, молоді громади. Заняття у спортивних секціях, гуртках за інтересами, позакласній роботі , здебільшого,  тривають до 18-19 години, а у осінньо-зимовий час це вже темна пора доби.  Тому адміністрація школи звернулася з клопотанням про заміну старих ліхтарів вуличного освітлення, які вийшли з ладу, на нові. Приємно, що нас почули голова міської громади  Цибровський І.А. та начальник відділу освіти Савицька В.М. та посприяли у встановленні  21 нових економних  та сучасних вуличних LED  світильників. Саме для безпеки  та комфортного перебування на території школи у вечірній час  проведено таку важливу та потрібну роботу. Отож, відтепер  наша школа щовечора буде  супроводжувати вас яскравим  вуличним освітленням.    Залишилося лише дочекатися зняття карантинних обмежень та повернення школярів у стіни рідної школи.

Ми з нетерпінням очікуємо  вас,  діти, і створюємо всі умови для вашого безпечного та комфортного навчання!