A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківська спеціалізована школа №1
з поглибленим вивченням окремих предметів
Жашківської міської ради Черкаської області

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів та їх учителів:

Дата: 12.03.2019 22:18
Кількість переглядів: 609

з української мови: Бондаренко Діану,10а (учитель Віштак С.М.) – І місце, Кирилюк Каріну, 9б (учитель Чорна Н.Л.) – ІІ місце; Кушніра Дениса, 8б (учитель Красилівська Н.А.) – ІІІ місце;

з англійської мови: Бондаренко Діану,10а (учитель Білянівська Л.А.) – І   місце; Міщанюка Дмитра,8б (учитель Білянівська Л.А.),   Гранатюк Діану, 10а (учитель Білянівська Л.А.), Долю Дар’ю (учитель Рокша О.В.) – ІІ місця; Кушніра Дениса, 8б (учитель Білянівська Л.А.), Петриченко Ангеліну,11 (учитель Рокша О.В.) – ІІІ місця відповідно;

з географії: Письменко Богдана,8а (учитель Коваленко Т.Г.) – ІІ місце;

з біології: Потколенко  Єлизавету, 9б; Гранатюк Діану,10а; Коломієць Богдану,10а; Бондар Яну,11 (учитель Ященко Н.А.) - ІІ місця; Письменка Богдана,8а (учитель Колісник О.О.) –ІІІ місце;

з економіки: Юрченко Вероніку,11 ( учитель Любарська Ю.М.) – ІІІ місце;

з екології: Тарасюк Дарину,10а;  Шарлая Дениса,11 (учитель Ященко Н.А.) – ІІІ місця;

з астрономії: Дацюк Дарію,10а; Сидорука Артура,11 (учитель Міщанюк О.К.) – ІІІ місця;

з фізики: Петросяна Карена,7б (учитель Міщанюк О.К.) – ІІ місце; Письменко Богдана,8а (учитель Богач Т.В.); Білоусову Єлизавету, 9в (учитель Міщанюк О.К.) – ІІІ місця;

з математики: Мельниченко Анну,9б (учитель Дика Т.В.) – ІІІ місце;

з інформатики: Левчука Олексія,10б (учитель Ярош О.М.) – ІІ місце; Левчука Олександра, 8б (учитель Приймак В.Ю.) – ІІІ місце;

з інформаційних технологій: Бойченко Катерину,10а (учитель Ярош О.М.) – І місце;

з історії: Щебетун Наталію, 8а (учитель Полонська Н.В.), Потколенко Єлизавету, 9б (учитель Любарська Ю.М.) – ІІІ місця;

з правознавства: Кузічеву Аліну, 9б; Бондаренко Діану,10а; Бондар Яну,11 (учитель Любарська Ю.М.) – І місця; Потколенко Єлизавету, 9б (учитель Любарська Ю.М.) – ІІ місце;

з трудового навчання та технологій: Потколенко Єлизавету, 9б; Галацан Лілію, 9б; Кузічеву Аліну 9б (учитель Маковецька К.А.) за зайняті І,  ІІ та ІІІ місця відповідно;

Дачевського  Максима, 8б; Коренюка Олександра, 8б (учитель  Свинар А.П.).

переможців районного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика:

Король Аліну, ученицю 4б класу (класовод Нарчинська Н.В.), Часовенко Дар’ю, ученицю 5а класу (учитель Рудь Л.М.), Кирилюк Каріну, Кузічеву Аліну, учениць 9б класу (учитель Чорна Н.Л.),  Гранатюк Діану, ученицю 10а класу (учитель Віштак С.М.), Мікову Анастасію, ученицю 11 класу (учитель Красилівська Н.А.) за зайняті І місця.

Беланову Владиславу, ученицю 7б класу, (учитель Рудь Л.М.),  Кушніра Дениса, учня 8б класу (учитель Красилівська Н.А.), Жуніну Ладу, ученицю 9в класу (учитель Задорожня Г.С.) за зайняті ІІ місця.

Ткачука Степана, учня 3-Б класу (класовод Савчук Т.О.) за зайняте ІІІ місце.

переможців районного етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

Царука Володимира, учня 6а класу (учитель Чорна Н.Л.) за зайняте І місце.

Кирилюк Каріну, ученицю 9б класу (учитель Чорна Н.Л.),  Бондаренко Діану, ученицю 10а класу (учитель Віштак С.М.) за зайняті ІІ місця.

Кушніра Дениса, учня 8б класу (учитель Красилівська Н.А.),  Кузічеву Аліну, ученицю 9б класу (учитель Чорна Н.Л.).

Ви – наша гордість! Пишаємося Вами!



« повернутися

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень