30 квітня – День прикордонника України

Дата: 30.04.2019 22:25

30 квітня 2019 року вихованці клубу Юних друзів прикордонників «Пошук»,  загін Юних друзів прикордонників Жашківської спеціалізованої школи №1 «Патріот» разом з ветеранами спілки прикордонників Жашківського району та прикордонниками, які несуть службу в теперішній час, вшанували пам’ять прикордонників, які виконуючи свій обов’язок щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності держави мужністю та відвагою вписали славетну сторінку в історію України. Сьогодні наша країна переживає нелегкі часи. Щодня під кулями терористів, ціною власного життя, прикордонники стають на заваді штучного розколу країни, демонструючи при цьому кращі риси захисників Батьківщини. За чотири роки російської агресії 70 героїв-прикордонників віддали своє життя, захищаючи Батьківщину, 5 - вважаються такими, місце знаходження яких не встановлено. Ми схиляємо голови перед Героями, які виконували свій військовий обов’язок, до останнього подиху та віддали найдорожче – своє життя – за Україну. Вічна пам'ять і Слава Героям ! В цей день вихованці щиро привітали прикордонників з їх професійним святом та подякували ветеранам за проведення змістовного заходу.

Сорокін С.А., керівник клубу юних друзів прикордонників «Пошук»  та

Приймак В.Ю., керівник загону Юних друзів прикордонників

Жашківської спеціалізованої школи №1 «Патріот»