Щоб побачити веселку, потрібно перечекати дощ. Дистанційне навчання в початкових класах

Дата: 04.04.2020 22:32

В зв’язку із запровадженням карантину всім учасникам освітнього процесу доводиться працювати в незвичних умовах. Але використання ІКТ- технологій дозволяють нам долати всі перешкоди і проводити навчання дистанційно. При такій формі роботи учителі початкових класів використовують портал             «E- schools», де учасники освітнього процесу отримують завдання для самостійного опрацювання з посиланнями на сайти та домашні завдання. Для більш тісного зв’язку вчителя з батьками та учнями створюють класні спільноти на онлайн платформі Viber. Для того щоб провести опитування чи перевірити та оцінити виконану роботу користуються веб- сервісом  Google Classroom. При використанні ІКТ –технологій  потрібно  враховувати специфіку роботи з учнями початкових класів. Адже, учні молодших класів не завжди можуть виконати завдання в інтернеті, те з чим учні старших класів справляються з легкістю. Тому, тут потрібний індивідуальний підхід не тільки до кожної дитини, а й до кожної родини.

Приємно, що вчителі не тільки дають завдання а й цікавляться життям дітей на карантині. Тому, виникла нова форма роботи – створення класних челенджів:   « Книга з якою я подружився на карантині», « Чим я займаюсь в період карантину», «Зустрічаємо свято Великодня».

І потрібно пам’ятати, тільки позивні емоції допомагають подолати труднощі.

Щоб побачити веселку, потрібно перечекати дощ.

Все буде добре!

Матеріал підготувала заступник директора з навчально -виховної роботи Оксана Петрівна Дуб