День бантика і галстука

Дата: 10.06.2019 18:05

Пришкільний табір «Сонечко» не припиняє дивувати, адже не часто влаштовують у школі День бантика і галстука. Весела дітвора прикрашала своє волосся, одяг та навіть взуття різнобарвними бантиками, і навіть на обличчях з'являлися яскраві бантики. А ще дівчатка пишалися, акуратно заплетеними, красивими косичками і рахували в кого найбільше бантиків.  Хлопчики охоче одягали галстуки.

Розважальна програма, яку підготував загін «Веселка» (учні 1 – А класу) разом з вихователями Маламурою Ольгою Василівною та Андрющенко Тетяною Анатоліївною із конкурсами, змаганнями, цікавими іграми неабияк зацікавила дітей.

Всі загони табору взяли активну участь у показі мод з використанням аксесуарів, але найбільш активними були загони «Чомучки» та «Веселята».

Кухарі також порадували дітей смачним і вітамінізованим обідом.

День закінчився осяйними посмішками та веселим настроєм.