Все починається з добра, все починається з любові

Дата: 04.10.2018 23:13

Всеосяжна, багатоаспектна науково-педагогічна, творча спадщина Василя Олександровича Сухомлинського з роками не втрачає своєї актуальності, а відкривається все новими і новими гранями. З метою увічнення пам’яті видатного українського педагога-гуманіста В.О.Сухомлинського, до 100-річчя від дня народження   у Жашківській спеціалізованій школі проведено ряд виховних занять.

«Хай світом править доброта» , - за такою темою проведено урок з літературного читання у 2-Б класі. Мартисенко Тетяна Данилівна розкрила секрети творчого доробку Сухомлинського, її вихованці програвали ролі героїв оповідань та казок автора. На уроці панувала атмосфера добра та затишку  - саме це ставить за мету відомий педагог, -   виховання  взаємовідносин та поваги у родині.  А учні 2-В класу з наставником Світланою Григорівною Дикою побували на незвичному , для шкільного щоденника , уроці – урок Доброти. Учні з’ясовували , що таке доброта, для чого вона людині, кого ми називаємо доброю людиною, створювали гронування  «добра людина»,  складали прислів’я та приказки. Читаючи твори В.Сухомлинського,учні  обговорювали, аналізували, ставили і відповідали на запитання. Відомий педагог заповідав поспішати робити добро, щоб  тепло наших сердець зігрівало усіх добрими вчинками.Ми впевнені, що наші вихованці будуть  гідними його заповідям і світ стане світліший, добріший, миліший.