День спорту

Дата: 11.06.2019 17:24

День спорту всім іще раз доведе

спритність нас ніде не підведе!

До розваг козацьких поспішай –

У футбол чи шахи теж зіграй!

Неймовірно цікавими та непередбачуваними стали спортивні змагання «Веселі забави» між командами «Факел» і «Олімпієць», які підготував загін «Дружні» (учні 2 – А класу) з вихователями Власюк Мілою Василівною та Ільченко Марією Костянтинівною. Діти докладали максимум зусиль, щоб пройти всі випробування та здобути перемогу. Загони завзято вболівали та підтримували один одного, кожен був просто неперевершений.

Гофрований папір, флісові серветки та ножиці у руках дітей перетворилися на чарівні інструменти, за допомогою яких школярі разом із керівником гуртка «Кольорова мозаїка» Яковець О.В. виготовили фантастичне дерево сакуру,  прикрасивши різнобарвними квітами.

Після такого насичено дня кухарі порадували дітей смачним і корисним обідом.

Такі заняття не лише дарують бадьорість, енергію, запал, піднесення, а й надихають на корисні, ініціативні, творчі вчинки. Діти стають більш дієвими, витриманими.