День другий - День таланту

Дата: 29.05.2019 23:40

День таланту проводим нині

Ростимо перлинки для країни!

«Х-фактор», виставки у холі…

Обдарованих дітей у нас – доволі!

Довгоочікуваним та інтригуючим дійством сьогоднішнього дня було розважальне шоу  творчості та таланту «Х-фактор», а підготував його  загін «Веселята» (учні 4-А класу) з вихователем Бесараб Ольгою Яківною. Учасники демонстрували вміння поводитися на сцені та своє амплуа під час декламаторських, пісенних, танцювальних і спортивних номерів.  Юні артисти вразили всіх глядачів своєю харизмою, майстерністю виконання, креативністю, надзвичайною силою власного таланту. У залі панувала надзвичайна енергетика вболівання, піднесений настрій та блискіт дитячих очей.

Продовжила атмосферу позитивної енергії розважальна програма «Танці для всіх» (вихователь Савчук Тетяна Олексіївна). Активну участь взяли загони «Чомучки» (1-Б клас), «Мурашки» (1-В клас), «Дружні» (2-А клас), «Промінці» (2-Б клас), «Сонечко» (2-В клас), «Пізнайки» (2-Г клас), «Спрайт» (3-В клас), «Кульбабки» (4-В клас), демонструючи яскраві, неповторні виступи.

А у їдальні на вихованців табору кухарі підготували смачний обід.

День у таборі пройшов просто неймовірно.