Пісенний вернісаж

Дата: 13.06.2019 15:43

Усе мине, лиш пісня в нас живе –

Говорять в урочистості хвилини.

День пісні – коли душа радіє

і грають очі кожної дитини.

Пісні лунали зусібіч, адже сьогодні у таборі розважальна шоу – програма «Пісенний вернісаж», яку підготував загін «Сонечко» (учні 2-В класу) з вихователем Дикою Світланою Григорівною. Учні нашої школи продемонстрували відмінне знання дитячих українських пісень. Діти натхненно виконували пісні, охоче танцювали і читали вірші.

Загін «Дружні» також не гаяли часу: на міському стадіоні імені Гагаріна весело провели День іменинника. Діти грали у ігри та естафети, завзято вболівали за свої команди.

Кухарі частували дітей смачним обідом.

Фантастичний запал підкорив глядацьку аудиторію так, що ніхто не зміг всидіти на місці та долучився до завзятих пісень у залі.