«Соборна мати Україна – одна для всіх, як оберіг»

Українська мрія - єдність, свобода та незалежність.  Серед знаменних дат календаря 22 січня – День Соборності України -  дата, яка здійснила віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України.  День соборності України – свято, яке символізує єдність українських земель  і відіграє значну роль в історії нашої країни. Головною традицією у День соборності є утворення "живого ланцюга" єднання. Учні 2-В класу також долучилися до святкування цієї важливої для кожного справжнього українця дати. З дітьми було проведено класну годину «Соборна мати Україна – одна для всіх, як оберіг».  Учні переглянули цікаве і повчальне відео про єдину, незалежну, соборну Україну, провели пізнавальну тест-гру, відгадували загадки про Україну, ділились думками  на тему  «Що для мене Україна?» .  Другокласники  створили «ланцюжок єдності» в знак любові до рідної Батьківщини та побажали Україні жити і процвітати в мирі, злагоді та добрі.

18:27 22.01.2024