Вершина підкоряється тому, хто наполегливо до неї йде

Упродовж усіх років навчання в школі Максим Андрущенко, випускник 11-А класу, проявляв себе як уважний, відповідальний та цілеспрямований учень. Навчався завжди на відмінно. Наполегливість у навчанні, гострий розум, вміння власною працею знайти правильний шлях, постійна й систематична підготовка до уроків – такі риси Максима допомогли досягти чудового результату – 200 балів з НМТ з математики.

00:06 04.07.2023

200 балів НМТз біології – крок до мети

Відгомонів випускний, і вже доросла молодь вирушає у цікавий самостійний світ. А ми, вчителі, хвилюємося, пишаємося та з теплом у серці згадуємо приємні моменти шкільного року.`

08:54 03.07.2023

Вітаємо двохсотбальників!

28 червня було оголошено офіційні результати НМТ, і учні Жашківського ліцею №1 знову проявили високий рівень підготовки. Андрущенко Максим (11-А) отримав максимальні 200 балів з математики, а Заіменко Анастасія (11-А) єдина в Черкаській області на 200 балів склала тест з біології. Вітаємо випускників та їх учителів Богач Таїсію Володимирівну, учителя математики, та Ященко Наталію Анатоліївну, учителя біології, з блискучим результатом.

08:50 03.07.2023