для людей з порушеннями зору

Про школу

Жашківська спеціалізована школа№1

Жашківської міської ради

Черкаської області

19201
м.Жашків
вул. Миру,11
тел.: (04747)62886
(04747)62840
fax: (04747)62840
e-mail: school1.zhashkiv@gmail.com

Ідентифікаційний код: 26324125

У 2020/2021 навчальному році педагогічний колектив працював за проблемою:

«Формування конкурентоспроможної особистості засобами інноваційних технологій»,

за науково-методичною проблемою:

«Створення оптимальних умов для реалізації ефективної системи методичної роботи, спрямованої на підвищення рівня креативної діяльності педагогічного колективу для формування конкурентоспроможного випускника школи»,

та виховною проблемою:

«Виховання гармонійно розвиненої, високоосвіченої, національно свідомої людини, здатної до саморозвитку та самовдосконалення».

На вересень  2021/2022 навчального  року у школі навчається  886  учнів.

Було укомплектовано 36 класи,

середня наповнюваність класів – 24,61 учнів.

Працює 88 учителів, із них:

43 – мають кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії“;

7 – „спеціаліст першої категорії“;

6 – „спеціаліст другої категорії“;

18 – „спеціаліст” (з них 2 – молоді вчителі);

16 вчителів мають педзвання „учитель-методист“;

24 вчителів мають педагогічне звання „старший вчитель“;

2 – нагорожені знаком „Відмінник освіти України“;

1 керівник гуртка

1 керівник зразкової студії

7 бакалаврський рівень вищої освіти

У школі працюють практичний психолог, соціальний педагог, учитель логопед, педагог-організатор, 1 медична сестра,  сестра медична  з дієтичного харчування. 32 осіб обслуговуючого персоналу.

Будівля  школи  прийнята в експлуатацію 1977 року.

Площа земельної ділянки –    24276 м2

Площа приміщення школи – 10001,06  м2

Кількість кабінетів – 41.

У закладі освіти діють:

спортивні приміщення: спортзал маленький 1 – 69, 6 м2

великий спортзал – 1 – 288м2;

інклюзивно-ресурсна кімната  1 – 36 м2

Ігрова кімната – 1 – 36 м2;

Комп’ютерні кабінети – 2- 162 м2;

Шкільна бібліотека -  1 – 151, 65 м2;

Актова зала – 100 місць (165, 45м2)

Конференц – зал – 90 місць (72 м2)

Шкільна майстерня – 22 місць, 189,6 м2

Кабінет обслуговуючої праці – 90 м2

На базі школи працює дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки (ДЮКФП)  -920 м2, а також 2 спортзали, 6 спортивних майданчиків, методичний кабінет, інформаційно-ресурсний центр, кімната психологічного розвантаження, кабінет медичної сестри, актова зала, Лего-лабораторія, мультимедійний клас, шаховий клуб, бібліотека.

Навчальні кабінети, бібліотека забезпечені комп’ютерами та мультимедійним обладнанням, створена локальна мережа INTERNET.

З 2018-2019 року школа працює за програмою НУШ. Для цього відповідно укомплектовано у 2018 році – 4 класи, а у 2019 – 3, 2020-4, 2021-4 класи відповідними методичними та навчальними матеріалами.

Упродовж 2018-2021 років у школі значно покращена матеріально-технічна база: оновлено кабінети  фізики, математики, хімії, біології, географії, захисту Вітчизни, інформатики, Lego. У класних кабінетах встановлено 7 інтерактивнох дошок; 6 комплексів ( телевізор + ноутбук); 4 проектори; 3 цифрові лабораторії. Школу підключено до швидкісної мережі Інтернет: 2 канала по 100 Мб/сек. В кожному кабінеті можна під’єднатися до мережі. На території школи встановлено два дитячих майданчики (спортивний та ігровий).

Для підвищення професійної майстерності педагогів з 2017р. в школі двічі на рік проводяться осіння та весняна декади «Інноваційної освіти», що сприяє підвищенню професійної майстерності педагогів, мотивує   учителів  до аналізу та пошуку: самоосвітня діяльність (EdEra, Prometeus, «На урок»),вивчення, апробація та впровадження інноваційних освітніх технологій в освітній процес; участь у тренінгах, форумах, вебінарах. Експериментальним майданчиком для учителів стала літня школа «Інтелект». У рамках якої викладачі мотивують учнів до навчання, повертають інтерес до шкільних предметів, посилюють бажання навчатися. Учні та учителі школи постійно долучаються до нових проектів: «Інтелект України»; «Відкривай Україну»; «Компола»; «GoCamp»; «Goethe Institut», «Корпус Миру США в Україні»; МАН; Digital measurements 2018, «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

За підсумками конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 4  учнів  стали переможцями міського етапу, 2 –  призерами обласного рівня, 1учень Левчук Олександр став призером Всеукраїнського рівня МАН.

Учителі школи  є авторами сучасних науково-методичних посібників з  початкової освіти, математики,  української мови та літератури.

Проєкт «Велике будівництво» — масштабна розбудова  якісної інфраструктури України розпочата з 2020 року. Саме в рамках проєкту «Велике будівництво» у 2020-2021 роках проведено ряд ремонтних робіт. Зокрема,   утеплення та ремонтні роботи фасаду Жашківської школи №1 . Поступово здійснюється покращення та створення сучасного естетичного вигляду пришкільної території. А восени 2021 року побудовано новий, великий та сучасний стадіон.  Тут є кілька футбольних полів, тенісний корт, бігові доріжки, вуличні тренажери, сектор для стрибків у довжину.