Про школу

Веб-сайт:

Директор:

Ярош Олександр Миронович

У закладі навчається 806 учнів.

Кількість класів:  33.

Працює 75 учителів, із них:

45 – мають кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії“;

6 – „спеціаліст першої категорії“;

7 – „спеціаліст другої категорії“;

7 – „спеціаліст” (з них 2 – молоді вчителі);

17 вчителів мають педзвання учитель-методист“;

22 вчителів мають педагогічне звання „старший вчитель“;

2 – нагорожені знаком „Відмінник освіти України“;

1 керівник гуртка

1 керівник зразкової студії

1 бакалавр

У школі працюють практичний психолог, соціальний педагог, учитель логопед, педагог-організатор, 1 медична сестра, 27 осіб обслуговуючого персоналу.

Будівля  школи  прийнята в експлуатацію 1977 року.

Площа земельної ділянки –    24276 м2

Площа приміщення школи – 10001,06  м2

Кількість кабінетів – 41.

У закладі освіти діють:

спортивні приміщення: спортзал маленький 1 – 69, 6 м2

великий спортзал – 1 – 288м2;

кабінет інклюзивно-ресурсного навчання 1 – 36 м2

Ігрова кімната – 1 – 36 м2;

Комп’ютерні кабінети – 2- 162 м2;

Шкільна бібліотека -  1 – 151, 65 м2;

Актова зала – 100 місць (165, 45м2)

Конференц – зал – 90 місць (72 м2)

Шкільна майстерня – 22 місць, 189,6 м2

Кабінет обслуговуючої праці – 90 м2

Лінгафонний кабінет  2

На базі школи працює дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки (ДЮКФП)  -920 м2 2 спортзали, 6 спортивних майданчиків, методичний кабінет, інформаційно-ресурсний центр, кімната психологічного розвантаження, кабінет медичної сестри, актова зала, Лего-лабораторія, мультимедійний клас, шаховий клуб, бібліотека.

Навчальні кабінети, учительська, бібліотека забезпечені комп’ютерами та мультимедійним обладнанням, створена локальна мережа INTERNET.

З 2018-2019 року школа працює за програмою НУШ. Для цього відповідно укомплектовано у 2018 році – 4 класи, а у 2019 – 3 класи відповідними методичними та навчальними матеріалами.

Упродовж 2018-2019 років у школі значно покращена матеріально-технічна база: оновлено кабінети  фізики, математики, хімії, біології, географії, захисту Вітчизни, інформатики, Lego. У класних кабінетах встановлено 7 інтерактивнох дошок; 6 комплексів ( телевізор + ноутбук); 4 проектори; 3 цифрові лабораторії. Школу підключено до швидкісної мережі Інтернет: 2 канала по 100 Мб/сек. В кожному кабінеті можна під’єднатися до мережі. На території школи встановлено два дитячих майданчики (спортивний та ігровий).

Для підвищення професійної майстерності педагогів з 2017р. в школі двічі на рік проводяться осіння та весняна декади «Інноваційної освіти», що сприяє підвищенню професійної майстерності педагогів, мотивує   учителів  до аналізу та пошуку: самоосвітня діяльність (EdEra, Prometeus, «На урок»),

вивчення, апробація та впровадження інноваційних освітніх технологій в освітній процес; участь у тренінгах, форумах, вебінарах. Експериментальним майданчиком для учителів стала літня школа «Інтелект». В рамках якої викладачі мотивують учнів до навчання, повертають інтерес до шкільних предметів, посилюють бажання навчатися. Учні та учителі школи постійно долучаються до нових проектів: «Інтелект України»; «Відкривай Україну»; «Компола»; «GoCamp»; «Goethe Institut», «Корпус Миру США в Україні»; МАН; Digital measurements 2018, «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

У 2018-2019 навчальному році переможцями предметних олімпіад ІІ (міського) етапу стали 43 учні , ІІІ (обласного) – 4.

За підсумками конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 16  учнів  стали переможцями міського етапу, 4–  призерами обласного рівня.

Учителі школи  є авторами сучасних науково-методичних посібників з  початкової освіти, математики,  української мови та літератури. Проблеми: 2019/2020 навчальному році педагогічний колектив працюватиме  за проблемою:

«Формування конкурентоспроможної особистості засобами інноваційних технологій»,

за науково-методичною проблемою:

«Створення оптимальних умов для реалізації ефективної системи методичної роботи, спрямованої на підвищення рівня креативної діяльності педагогічного колективу для формування конкурентоспроможного випускника школи»,

та виховною проблемою:

«Виховання гармонійно розвиненої, високоосвіченої, національно свідомої людини, здатної до саморозвитку та самовдосконалення».