A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківська спеціалізована школа №1
з поглибленим вивченням окремих предметів
Жашківської міської ради Черкаської області

Гуртки, секції, клуби за інтересами

Розклад роботи гуртків  при Жашківській спеціалізованій школі №1

 на  2019-2020 н.рік

№ з/п

Назва гуртка

 

Керівник

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Робототехніка FIRST LEGO LEAGUE

(старша група )

Приймак Володимир Юрійович

 

15.30 -16.30

 

15.30-16.30

 

2

Робототехніка FIRST LEGO LEAGUE

(молодша група)

Ільченко Марія Костянтинівна

 

 

 

 

16.00- 17.30

3

Робототехніка FIRST LEGO LEAGUE

(молодша  група )

Левченко Вікторія Сергіївна

     

 

16.00-17.30 

4

Вокал

Якобчук Ярослав Петрович

15.30-16.30

актова зала

15.30-16.30 актова зала

15.30-16.30 актова зала

15.30-16.30 актова зала

 

5

МАН

Рябоконь Людмила Григорівна

14.30-15.15МАН

15.15-16.00 МАН

16.00-16.45МАН

 

14.30-15.15"Ерудит"

15.15-16.00МАН

16.00-16.45 МАН

14.30-15.15 "Ерудит" 15.15 – 16.00 Ерудит 

16.00-16.45

 

6

Футбол

Вовк Микола Миколайович

 

15.15-17.15

 

15.15-17.15

 

7

Баскетбол

Чорний Володимир Миколайович

15.15-16.00

 

15.15-16.00

 

15.15-16.45

8

«Чарівний пензлик» Живопис

Деркач Тетяна Олексіївна

 

15.3016.30

(26каб)

15.30-16.30

(26 каб) 

 

 

 

9

Казковий світ іграшки

Шевчук Людмила Володимирівна

13.30-15.30(2-Б)

15.30- 17.30 (6-8   клас)Лялька Бібабо

13.30-15.30(3-5клас) працює у 4-В

 

13.30-15.30 (2-Б)

15.30-17.30   (6-8) Лялька Бібабо

13.30 – 15.30 (4-А)

15.30-17.30(5-6кл.)

13.30 – 15.30 (4-А)

15.30-17.30(5-6кл.)

 

 

 

 

 

10

Кольорова мозаїка

Яковець Олена Василівна

12.30-13.30 (1-В)

13.30-14.30(2-В)

14.30-15.30 (1-В ІІгр.)

15.30-16.30 (3-Б)

 12.30-13.30 (1-А)

13.30-14.30(1-Б)

14.30-15.30 (2-А)

15.30-16.30 (1-А ІІ гр.)

13.30-14.30(2-В)

14.30-15.30 (3-Г)

 

12.30-13.30 (1-А)

13.30-14.30(3-Б)

14.30-15.30 (2-А.)

15.30-16.30 (1-А ІІгр.)

12.30-13.30 (1-В І гр )

13.30-14.30(3-В)

14.30-15.30 (1-В ІІгр.)

15.30-16.30 (3-Б)

11

Військово – патріотичний «Сокіл (Джура)»

Приймак Володимир Юрійович

15.30-16.30

 

15.30-16.30

 

 

 

Інформація про гуртки та керівників гуртків  ДЮКФП

 

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень