Самооцінювання

2023-2024 н.р.

Наказ  №297-ОД від 18.12.2023р. "Про створення робочої і моніторингової груп та проведення самооцінювання за напрямком "Управлінські процеси"

Склад робочої групи

Орієнтовний план роботи робочої групи

Критерії, індикатори оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти

ВИЗНАЧЕННЯ ШЛЯХІВ ВДОСКОНАЛЕННЯ  ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗА НАПРЯМКОМ «УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ"(презентація)

Результати самооцінювання управлінських процесів з використанням інформаційно-аналітичної системи EvaluEd ( 2023-2024н. р.)

Результати за критеріями:

4_1_1    4_1_2      4_1_3     4_1_4

4_2_1    4_2_2

4_3_1    4_3_2     4_3_3

4_4_1    4_4_2     4_4_3     4_4_4     4_4_5      4_4_6

4_5_1    4_5_2

Наказ №100-ОД від 03.05.2024р. "Про узагальнення результатів  самооцінювання та визначення рівня освітньої діяльності ліцею  за напрямком «Управлінські процеси закладу освіти"

Додаток  до наказу №100 від 03.05.2024р.

2022-2023 н.р.

Наказ  №214-ОД від 16.11.2022р. "Про створення робочої і моніторингової груп та проведення самооцінювання за напрямком "Педагогічна діяльність": ст. 1.    ст. 2.

Додаток 1. Склад робочої групи

Підсумки проведення проміжного опитування здобувачів освіти

Підсумки проведення проміжного опитування батьків

Підсумки проведення проміжного опитування педагогічних працівників

Якого запитання або запитань не вистачає у цій анкеті?

З  яким настроєм Ви зазвичай ідете до ліцею?

Ви задоволені загалом організацією освітнього процесу в ліцеї?

Висновок про результати само оцінювання освітніх і управлінських процесів за 2022/2023навчальний рік

Узагальнена таблиця критеріїв, індикаторів та інструментарію для оцінювання освітніх і управлінських процесів

Узагальнена інформація про проведення самооцінювання освітніх і управлінських процесів Жашківського ліцею №1

РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо вдосконалення діяльності школи за результатами самооцінювання за напрямом «Педагогічна діяльність педагогічних працівників»

Наказ №103-ОД від 14.05.2023р. "Про узагальнення результатів  самооцінювання та визначення рівня освітньої діяльності ліцею  за напрямком «Педагогічна діяльність»"

ст1.     ст.2

2021-2022 н.р.

Наказ "Про створення робочої групи та проведення самооцінювання": ст.1.    ст.2.

Підсумки проведення проміжного опитування здобувачів освіти

Підсумки проведення проміжного опитування батьків

Підсумки проведення проміжного опитування педагогічних працівників

Висновок про результати само оцінювання освітніх і управлінських процесів за 2021/2022навчальний рік