A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський ліцей №1
Жашківської міської ради Черкаської області

Zhashkiv Lyceum 1 of Zhashkiv City Council of Cherkasy Region

Опитування щодо якості харчування (жовтень-листопад 2023)

13 листопада 2023 року в Україні презентували Стратегію реформування системи шкільного харчування до 2027 року. Уряд ухвалив її 27 жовтня 2023 року. Одна із цілей Стратегії — зробити так, щоб учні не відмовлялися від несолодких напоїв, свідомо обирали овочі, розуміли принципи здорового харчування.
Реформа шкільного харчування розпочалась у 2020 році за ініціативи першої леді Олени Зеленської. Того ж року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про затвердження плану заходів з реформування системи шкільного харчування». Робота над Стратегією розпочалася взимку 2023 року, і вже наприкінці лютого її надіслали на розгляд уряду. Ухвалення цього документу є одним з найважливіших кроків у процесі зміни та переформатування системи організації харчування в закладах освіти й забезпечення дітей якісною та поживною їжею. 
На найближчі роки Стратегія має стати «дорожньою картою» реалізації реформи для всіх її учасників — від центральних органів виконавчої влади до представників органів місцевого самоврядування. Відповідно до листа Уманського районного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області від 10.11.2023№ 28.1/1751 з
метою проведення моніторингу серед батьків, здобувачів освіти щодо якості організації харчування, стереотипу харчування учнів, навичок харчування та їхніх уподобань, відповідальними за організацію харчування у Жашківському ліцеї №1 було складено та проведено анкетування. У анкетування взяли участь близько 200 осіб серед учнів та батьків.
Отож в результаті анкетування простежено такі результати: 

Завантажити результати опитування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень